Menu

10 najlepszych ćwiczeń do utraty tłuszczu z ramion w domu

6 lutego 2018 - Sport
10 najlepszych ćwiczeń do utraty tłuszczu z ramion w domu

Zwiotczone lub duże ramiona mogą cię zniechęcić i zrujnować twój wizerunek! Ciężko je nosić w dopasowanym kroju, a chodzenie bez rękawów to ogromne zakłopotanie. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy mają takie same problemy z bronią. Dziewczyny chcą stonowanych i smukłych ramion, a faceci oczekują ogromnych mięśni. Nikt nie lubi rozwichrzonych ramion, ponieważ sprawiają, że twoje ręce wyglądają na większe niż w rzeczywistości. Nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć ćwiczenia z bronią, a najlepszy program gimnastyki często obejmuje ćwiczenia wzmacniające ramię. To nie tylko redukuje tłuszcz w okolicy, ale także daje stonowane ramiona. Zaczniesz czuć się pewnym siebie.

Ćwiczenia z utratą tłuszczu z ramienia w domu

Wiele osób ma nagromadzony tłuszcz tylko w tym regionie. Całe ciało jest normalne, ale twoje ręce mogą być na cięższej stronie. Po prostu wykonaj proste ćwiczenia na broń i będziesz szczęśliwy, że to zrobiłeś. Nie ma potrzeby, aby stać się członkiem znanej siłowni i wypalić dziurę w kieszeni. Możesz wykonywać te ćwiczenia w swoim domu, korzystając z dostępnych rzeczy. Dzięki tym ćwiczeniom wzmacniającym ramiona możesz tworzyć zwiotczałe ramiona – wspaniałe w zaledwie 2 miesiące. Ale musisz być na tyle zdeterminowany, aby to zrobić.
10 najlepszych ćwiczeń redukujących zmęczenie ramion

Tylne części ramion są nazywane triceps i są to najbardziej dotknięte obszary na ramionach. Są grubymi obżartuchami, mogą się naprawdę denerwować. Potrzebujesz tylko stolika lub krzesła, żeby je podkreślić. Nie musisz kupować dodatkowych par ubrań do ćwiczeń. Możesz to zrobić w zaciszu swojego domu. Wypróbuj te proste ćwiczenia, aby szybko stracić tłuszcz z rąk.
Podnoszenie ciężarów

Jest to testowany czas, aby zmniejszyć objętość tłuszczu w ramieniu i mieć stonowane ramiona. Jest to również skuteczne ćwiczenie do usuwania tłuszczu z brzucha, który wzmacnia rdzeń. W tym ćwiczeniu musisz wybrać element z domu, aby użyć go jako wagi. Do tego ćwiczenia można użyć 2-litrowej butelki zimnego napoju lub butelki z wodą. Jeśli masz parę hantli w domu, to działa dobrze. Celem jest sięgnięcie po coś, co waży około jednego kilograma. Unikaj używania czegoś łamliwego lub wartościowego. Może spaść i zepsuć się, więc bądź ostrożny przy wyborze.

Podnoszenie ciężarów

Trzymaj przedmiot obiema rękami i podnieś go ponad głowę. Twoje ramiona powinny być proste, ponieważ jest to twoja pozycja wyjściowa. Teraz zmniejsz ciężar, biorąc go za plecy. Musisz dotrzeć do niego tak nisko, jak tylko możesz. Upewnij się, że nie zrobisz sobie krzywdy. Znowu przynieś ciężar nad głową. Im wolniej poruszasz ramionami, tym bardziej stonowane będą twoje ramiona. Ważne jest, aby trzymać ramiona blisko głowy i uszu. Spróbuj także ćwiczyć to ćwiczenie przed lustrem, jeśli możesz, to pomoże ci poprawić styl. Musisz wykonać 3 zestawy po 20 powtórzeń, co oznacza, że ​​przeniesiesz przedmiot o 60 pozycji nad głowę. Po każdym secie możesz odpocząć jedną minutę. Zwiększenie masy ciała lub czasu po każdym tygodniu pomoże Ci w efektywnym ujędrnianiu mięśni.

Krzesła spadki

Jest to skuteczne ćwiczenie redukcji tkanki tłuszczowej, które nie tylko odświeża ramiona, ale także mięśnie pleców. Do tego treningu trzeba wybrać łóżko lub krzesło, które jest nieco wyżej na ziemi. Wszystko, co będzie stabilne na ziemi, jest dobrym wyborem. Miękka poduszka może nie być najlepszym pomysłem; to sprawi, że ćwiczenie tonowania będzie trudniejsze do wykonania.

Triceps zapada za pomocą krzesła

Meble powinny znajdować się co najmniej 2 stopy wyżej od podłoża. Powinieneś mieć 3 stopy wolnej przestrzeni przed przedmiot, aby wykonać to ćwiczenie z łatwością. Odwróć się od mebli i połóż na nich ręce. Twoje ramiona powinny być rozstawione na szerokość barków. Przesuń trzy do czterech kroków od mebli; utrzymuj górną część ciała w linii prostej. To jest twoja pozycja wyjściowa. Zegnij kolana, aby dopasować meble. Zegnij łokcie i przenieś całe ciało na ziemię, celem jest dotknięcie podłogi. Wracaj do swojej normalnej pozycji. Musisz wykonać 3 zestawy po 20 powtórzeń każdego dnia. Jest to niewątpliwie jedno z najlepszych ćwiczeń, aby szybko schudnąć.
Counter Push Ups

Kontuary push up to niesamowite ćwiczenie do udźwiękowienia ramion, które można wykonać za pomocą stołu lub blatu kuchennego, ponieważ celem tego ćwiczenia jest stabilność. Musisz stanąć na kontuarze z rękami na krawędzi i stopami dotykającymi podstawy lady. Odsuń się od lady, aż poczujesz, jak twoje ciało pochyla się do przodu na palcach.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *